صفحه ها
دسته
دانلود
وبلاگ دوستان
پیوندها
وبلاگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 431394
تعداد نوشته ها : 571
تعداد نظرات : 506
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام بر رهبر جمهوری اسلامی ایران و امید مسلمانان محروم جهان
از اینکه با این نامه طولانی وقت ارزشمند شما را می گیرم بسیار عذر می خواهم . در عین حال به عنوان یک مسلمان امریکایی به تقوای شما احترام زیادی می گذارم و فکر می کنم که شما بتوانید به دخترم کمک کنید.
حدود شش ماه پیش همسرم (از امریکا) با دفتر شما در رابطه با دخترمان سونیا تماس گرفت . وی در اکتبر 1987 (آبان 1366 ) در بدترین شرایط به دنیا آمد . او حدود 20 دقیقه بدون اینکه اکسیژن به مغزش برسد زنده ماند . هنگام تولد هیچ خونی در بدنش جریان نداشت و برای ده دقیقه نیز ضربان قلب نداشت .
با کمک و لطف خداوند قلب او شروع به تپیدن کرد; درحالی که پزشکان مرگ او را اعلام کرده بودند. وی را با هواپیما به بیمارستانی در شهری دیگر منتقل کردند. در آنجا به ما در مورد امکان زنده ماندن وی هیچ امیدواری ندادند. در عین حال به ما گفتند که اگر او زنده هم بماند در حالت کما باقی خواهد ماند و تنها با کمک دستگاه تنفس نفس خواهد کشید و برای بقیه عمرش از طریق سرم تغذیه خواهد شد . با امواج مغز 44 جی گزارشها کودک را فاقد مغز نشان می داد و از ما خواسته شد تا اجازه دهیم که بمیرد . همسرم از امریکا با دفتر شما تماس گرفت و نماینده ای از شما به وی گفت که ما نمی توانیم به جراحان اجازه جدا کردن دستگاه تنفس از کودک را بدهیم (چیزی که ما هم نمی خواستیم انجام شود). نماینده شما به ما گفت که اگر خداوند قلب وی را به کار انداخته می تواند مغز او را نیز درمان نماید; چیزی که ما نیز شدیدا به آن معتقد بودیم .
ما با جدا کردن دستگاه اکسیژن مخالفت کردیم و الحمدلله حال او به سرعت و روز به روز بهتر شد و همه پزشکانی که مداوای وی را به عهده داشتند این را یک معجزه قلمداد کردند و اعلام نمودند که وی تحولی در تاریخ پزشکی به وجود آورده است . در چند ماه گذشته آخرین عکس از مغز وی حالت طبیعی را درست نظیر کلیه هایش نشان می داد.
تنها مشکل ما این است که وی در بازو و پای راست خود دچار محدودیت حرکت است و از خوردن امتناع می ورزد. علی رغم تمامی دعاها و نذرهایمان غذا خوردنش بهبودی نیافته است . به ما گفته اند که باید یک عمل جراحی روی وی انجام پذیرد و یک لوله در شکم او بگذارند که از آن طریق بتواند تغذیه کند. ما با انجام این عمل موافقت نکردیم و در مقابل او را به ایران آورده ایم تا برای زیارت حضرت امام رضا(ع ) به مشهد ببریم و در کنار خانواده همسرم هستیم . با این امید که ان شاالله او قادر به خوردن شود و عمل جراحی ضروری نباشد.
به خاطر اینکه وقت شما بسیار با ارزش است از اینکه نامه ای طولانی برای شما نوشته ام عذر می خواهم . من قویا معتقدم که خداوند ما را در زندگی مان آزمایش می کند تا ببیند که آیا مابه طور واقعی اسلام را پذیرفته ایم و اینکه این آزمایشی است برای آنچه که قبول کرده ایم . من امیدوارم که ان شاالله اگر اشکال زیادی برای شما نداشته باشد برای وی نذر و دعا بفرمایید. من همچنین مایل به دریافت یک دعایا مجموعه ای دعا و نذر هستم تا بتوانم برایش بخوانم . من مرتبا دعای امام سجاد(ع ) را همراه با نماز نافله و نماز شب می خوانم به این امید که خداوند به او کمک کند و زندگی او را برایش امتحان قرار ندهد.
لطفا عذرخواهی مرا به خاطر وقتی که از شما با این نامه طولانی گرفته ام بپذیرید.
رحمت و لطف خداوند بر شما باد!
لیلا وقارفرد

X